Wyjątkowe, zimowe widowisko plenerowe
Animacje świąteczne. Zimowy Teatr Uliczny
Oprawa artystyczny imprezy sylwestrowej. Zimowy Teatr Ulizcny.
Zimowe korowody uliczne
Zimowy teatr uliczny. Pierwsza Gwiazda.
Parady uliczne, teatruliczny, teatry uliczne, korowody uliczne
animacje plenerowe Jarmarczne Harce
Mały Apacz na szczudłach
Kolorowy Cyrk
Dziecięcy Świat
happening żywe rzeźby stacze krakowscy żywe posągi mimowie
Jasełka plenerowo uliczne. Zimowy teatr uliczny.

WARSZTATY BAŃKARSKIE

Dzięki wskazówkom instruktora oraz dostępowi do rekwizytów uczestnicy zachwycają własnoręcznie wykonanymi bańkami mydlanymi. Wspólne robienie baniek mydlanych jest świetną zabawą, która jednocześnie wymaga skupienia się uczestników na ostatecznym efekcie wizualnym.

WARSZTATY FILMOWE Wspaniała okazja spełnić by swoje marzenia i zostać Wielką Gwiazdą filmu.

Uczestnicy biorą udział w pracy na planie filmowym.Każdy znajdzie coś dla siebie.Jedni mogą zostać specjalistami od efektów specjalnych,oświetlenia,kostiumów,chrakteryzacji drudzy aktorami czy wkońcy reżyserem i asystenetm rezysera. Warsztaty filmowe składają się z kilunastu rówznych programów. Każdy z programów to plan filmowy z wilekiego phitu kinowego.BATMAN,SPIDERMAN,PIRACI Z KARAIBÓW i wiele innych wspaniałych filmów. W każdym z programów realizowana jest najbarzdiej znana i lubiana scena zdanego filmu.Całość jest sfilmowana i pozostaje wspaniała pamiątką na całe życie , a być może nie jdno zycie odmini i narodzą sie kolejne wielkie nazwiska w świecie filmu. Zespół Sceny Kalejdoskop zapewnia scenografię , kostiumy, sprzet do efektów specjalnych, sprzęd video oraz koordynatora z doświadczeniem filmowym.

 

WARSZTATY SZCZUDLARSKIE

Niepowtarzalna okazja, by poznać tajniki chodzenia na szczudłach. Szczudlarstwo jest to podstawowa forma działania teatru ulicznego. Pod kierunkiem doświadczonych szczudlarzy, zainteresowani mają okazję poznać technikę chodzenia na szczudłach w praktyce. Dzięki różnym rodzajom szczudeł, dla każdego z uczesników istnieje możliwość wyboru najbardziej odpowiednich.

WARSZTATY MALOWANIA TWARZY / CHARAKTERYZACJI

Uczestnicy przy pomocy profesjonalnych farb do malowania ciała uczą się podstawowych zasad charakteryzacji. Charakteryzatorka zapoznaje dzieci i młodzież z technikami malowania twarzy oraz wykonywaniem makijażu scenicznego.

 

 

PL EN DE IT ES